Iepazīstinām kredītu restrukturizācijas

 
  

Good, Bad un kredītu restrukturizācijas

Parāda pārstrukturēšana apzīmē resursu pārdali vai izmaiņām nosacījumos kredīta pagarināšanas atļaut parādniekam atmaksāt aizdevumu ar viņu vai viņa kreditoru. Pārstrukturēšanas parādi norāda pārveidojot rēķinu apmaksu. Atbilde uz šādām vēstulēm, ir būtiski uzzināt, vai aizņēmējs ir kvalificēts kredītu restrukturizācijas. Aizdevēja sabiedrība ir ieguvuši tiesības iekasēt fiksētu daļu no jūsu algas arī tekstā algu parāda piedziņu. Bet, tas var rasties cita veida lombarda kredītu, tostarp auto, uzņēmuma, un iekārtu aizdevumiem. Pārstrukturēšanas parādus varētu iekļaut arī pielāgot procentu likmes un mainot apjomu labvēlības periodu.

Aizdevēji viss, šķiet, precīzi jāievēro tie paši pamatnostādnes par nodarbinātību. Ir iespējams sazināties ar kvalificētu advokātu. Jebkuras izmaiņas no tādiem noteikumiem prasīs tos visus atrast apstiprinājumu. Visefektīvākā ieteikums ir vienmēr izmantot palīdzību aizdevumu modifikācija uzņēmumiem.

Loan modifikācijas ir radīti pārstrukturēt nosacījumus jūsu pašreizējo hipotekāro kredītu, kas padara to pieejamu jums. Jums ir nepieciešams atļaut, lai uzlabotu noteikumus esoša hipotēku caur hipotekāro kredītu refinansēšanai, kā arī mājas aizdevuma izmaiņām. Šā mājokļu tirgus pazeminot arī padara to grūtāk attīstīt pašu kapitāla jūsu mājā.

Ja sarunas pareizi kredīta score card sniedzējs vai aizdevējs var piekrist, lai nokārtotu mazo uzņēmumu aizdevumu vai personīgo kredītkaršu parādu. Pēc tam, kad tika panākta vienošanās, ir gatava uzņemties savu jauno atmaksas saistības. Parasti nesamaksātā līdzsvars būtu piedots. Katru aizdevējs jāparāda peļņu. Tāpat kā visi nolīgumi, ir nepieciešams, lai atrastu šo pārstrukturēšanas rakstisku piekrišanu. Un, tad tev veikalu kartes, kas pārvadā pat augstākas procentu likmes.

Īpašuma īpašniekiem jāsagatavo tagad kā veids, kā izvairīties no saistību nepildīšanas. ” Īpašnieks ir rūpīgi izvērtēt savu aktīvu un finanses, un sākt ņemot vērā turpmāko izvēli izvairīties no īpašuma un uzņēmumu zaudējumiem. Aizdevēja sabiedrība pieņem lēmumu piedot $ 150,000. Sākotnējā viens ir tas, ka pēdējā finanšu aizdevuma noteikumi, visticamāk, satur papildu legalese kas ir ne ļoti interesēs ķīlas.

Jūs varat viegli nokļūt atpakaļ uz savu pirkstiem, pārstrukturējot savu aizdevumu. Tur ir arī izvēle iegūt otro aizdevumu. Visbeidzot, ir svarīgi apsvērt, finansējums izmaiņas var arī neļauj jums, lai novērstu protekcionisma, pat pēc pazeminot jūsu ikmēneša hipotekāros maksājumus. Vēl novērst ierobežošanas veids ir patiešām pieprasīt pārstrukturēšanu savu aizdevumu. Tas sastāv no palīdzot samazināt savus ikmēneša maksājumus, procentu likmes, atlikt maksājumus vai alternatīvu modifikācijām, kas varēs palīdzēt jums izvairīties izslēgšanu no jūsu mājās.

māju īpašniekiem, kuri varētu būt saskaras ierobežošanas un realizēt pašreizējo federālo tiesību aktus par nelaimes gadījums varētu būt laba ideja, lai atcerēties, ka bizness apkalpo viņu hipotēku nav saistīta ar palīdzot ķīlas. Daudzi māju īpašniekiem, kas ir otrādi uz to hipotēku joprojām, iespējams, varēs pretendēt uz finansējuma izmaiņām, kā rezultātā aktīvu pagaidām briesmās, pat ja viņi nav likumpārkāpumu par to maksājumiem. Satraukumu parāda pārstrukturēšana apzīmē procesu, kurā faktiski kreditors var ciest zaudējumus ietvaros pieeju. Lai gan pirms, tas nebija iespējams, lai aizdevējiem dēļ bads likviditātes papildus nav federālo politiku.

Standard